niedziela, 31 sierpnia 2014

OWSIANKOWY KONKURS! (facebook)

Rozpoczynasz przygodę ze zdrowym trybem życia i przydałby Ci się jakiś suplement na dobry początek? Ćwiczysz już od dłuższego czasu i przydałby Ci się przyrząd w postaci ciężarków? A może po prostu chcesz w końcu spróbować tych słynnych jagód goji? Jeśli na którekolwiek z pytań Twoja odpowiedź brzmiała TAK, to mój konkurs jest dla Ciebie! :)

Przygotowałam dla Was do wygrania dwa zestawy:

Co zrobić, by wygrać? 
  1. Polub mój profil na facebooku: Live, eat, stay fit.
  2. Udostępnij publicznie grafikę konkursową (przypiętą na górze strony Live, eat, stay fit).
  3. Wyślij jako wiadomość prywatną do profilu Live, eat, stay fit. przepis na najlepszą owsiankę Twojego autorstwa wraz ze zdjęciem.

DO DZIEŁA!

Regulamin "Owsiankowego konkursu", zwanego dalej 'konkursem":
1. Postanowienia ogólne.
a) Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Dominika Sadkowska, właścicielka bloga i profilu facebook Live, eat, stay fit.
b) Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane od 1.09.2014. od godziny 00:00 do 7.09.2014. do godziny 00:00. Konkurs może zostać przedłużony o 7 dni, jeśli do jego zakończenia nie wpłynie przynajmniej 15 zgłoszeń.
2. Zasady i przebieg konkursu.
a) Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która w serwisie facebook polubi profil Live, eat, stay fit., udostępni grafikę konkursową przypiętą na górze strony oraz prześle odpowiednią pracę konkursową.
b) Zadaniem uczestnika konkursu jest przesłanie w wiadomości prywatnej do strony Live, eat, stay fit. przepisu na owsiankę wraz ze zdjęciem. Przepis i zdjęcie muszą być własnością uczestnika. Zgłaszając się uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie zgłoszenia przez stronę Live, eat, stay fit. oraz umieszczenie zdjęcia i przepisu w galerii konkursowej.
c) Uczestnik może wysłać dowolną ilość zgłoszeń, ale może wygrać tylko jedną nagrodę.
d) W konkursie wygrają dwie osoby, których prace zostaną uznane za najlepsze przez organizatora konkursu. Pod uwagę będą brane walory estetyczne i smakowe owsianki przedstawionej na zdjęciu.
e) Zwycięzcy dowiedzą się o wygranej z postu z wynikami konkursu, który zostanie przypięty na górze strony Live, eat, stay fit. w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu. W ciągu kolejnych 7 dni proszeni będą o skontaktowanie się z organizatorem konkursu poprzez wiadomość prywatną i podanie danych do wysyłki. Jeżeli nie spełnią warunków punktu 2e, zostanie wybrany kolejny zwycięzca.
3. Nagrody.
a) Konkurs przewiduje 2 laureatów. Laureat nr 1 otrzyma zestaw, w którego skład wchodzi: antyperspirant Rexona, suplement diety Figura No Appetite, ciężarki Oriflame. Laureat nr 2 otrzyma zestaw, w którego skład wchodzi: antyperspirant Rexona, suplement diety Figura Forever, paczka jagód goji.
b) Nie można wymienić nagród na ich równowartość pieniężną, ani przekazać ich osobom trzecim.
4. Postanowienia końcowe.
a) Wszelkie pytania i relkamacje proszę kierować do organizatora poprzez wiadomość prywatną.
b) Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu "Owsiankowego konkursu".

1 komentarz: